Stručni rad - Stručni rad
Izgradnja zbirke periodike razmjenom za časopis Mathematical comunications u knjižnici Odjela za matematiku Sveučilišta u Osijeku

Šušak Lukačević, Mirna; Hasenay, Sanda; Šuvak-Pirić, Ivana (2013)

Citirajte ovaj rad

Šušak Lukačević, M., Hasenay, S. i Šuvak Pirić, I. (2013). Izgradnja zbirke periodike razmjenom za časopis Mathematical comunications u knjižnici Odjela za matematiku Sveučilišta u Osijeku. Knjižničarstvo : glasnik Društva knjižničara Slavonije, Baranje i Srijema, 17. (2), 57-74. Preuzeto s https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:109:619216

Šušak Lukačević, Mirna, et al. "Izgradnja zbirke periodike razmjenom za časopis Mathematical comunications u knjižnici Odjela za matematiku Sveučilišta u Osijeku." Knjižničarstvo : glasnik Društva knjižničara Slavonije, Baranje i Srijema, vol. 17, br. 2, 2013, str. 57-74. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:109:619216

Šušak Lukačević, Mirna, Sanda Hasenay i Ivana Šuvak Pirić. "Izgradnja zbirke periodike razmjenom za časopis Mathematical comunications u knjižnici Odjela za matematiku Sveučilišta u Osijeku." Knjižničarstvo : glasnik Društva knjižničara Slavonije, Baranje i Srijema 17, br. 2 (2013): 57-74. https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:109:619216

Šušak Lukačević, M., Hasenay, S. i Šuvak Pirić, I. (2013) 'Izgradnja zbirke periodike razmjenom za časopis Mathematical comunications u knjižnici Odjela za matematiku Sveučilišta u Osijeku', Knjižničarstvo : glasnik Društva knjižničara Slavonije, Baranje i Srijema, 17(2), str. 57-74. Preuzeto s: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:109:619216 (Datum pristupa: 29.05.2020.)

Šušak Lukačević M, Hasenay S, Šuvak Pirić I. Izgradnja zbirke periodike razmjenom za časopis Mathematical comunications u knjižnici Odjela za matematiku Sveučilišta u Osijeku. Knjižničarstvo : glasnik Društva knjižničara Slavonije, Baranje i Srijema [Internet]. 2013. [pristupljeno 29.05.2020.];17(2):57-74. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:109:619216

M. Šušak Lukačević, S. Hasenay i I. Šuvak Pirić, "Izgradnja zbirke periodike razmjenom za časopis Mathematical comunications u knjižnici Odjela za matematiku Sveučilišta u Osijeku", Knjižničarstvo : glasnik Društva knjižničara Slavonije, Baranje i Srijema, vol. 17, br. 2, str. 57-74, 2013. [Online]. Dostupno na: https://urn.nsk.hr/urn:nbn:hr:109:619216. [Citirano: 29.05.2020.]

Prijavite se u repozitorij kako biste mogli spremiti objekt u svoju listu.